درباره ما

برق و صنعت امین
تنها مرکز تخصصی مشاوره و فروش انواع سوکت پلاگ صنعتی و سوکت باکس

Industrial Socket & Plug Bemis / Turkey


با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه فروش محصولات صنعتی و بررسی بازار با این شرکت آشنا شده موفق به دریافت نمایندگی برای ایران شدیم و توانستیم در زمان نسبتا کمی طیف وسیعی از محصولات شرکت بمیس را در ایران موجود و به فروش برسانیم و همچنان سعی میشود در هر سفارش حداقل 4 محصول جدید این شرکت را به سبد کالایی خود اضافه کنیم.
امیدواریم با خدمات هر چه بهتر در خدمت صنعت کشورمان ایران باشیم.

BEMIS

"Bursa Elektrik Malzemeleri Imalat Sanayi"

بمیس ترکیه با توجه به ارتباط مستقیم با شرکتهای مختلف اروپایی و مخصوصا آلمان بسیاری از لوازم خانگی و یا صنعتی آلمانی را در کشور خود مونتاژ و یا با همان کیفیت مشابه طراحی و تولید میکند میتوان در بخش خانگی انواع ظرفشویی و لباسشویی ها بوش آلمان را مثال زد که در ترکیه مونتاژ و با همان کیفیت با قیمت مناسبتر به فروش میرساند و در بخش صنعتی نیز تمام طراحی و کیفیت از مشابه آلمانی الگو برداری شده، باطراحی مشابه و با کیفیت بسیار نزدیک به آن تولید میشود و ادعا شرکت بمیس بر این است که از نظر کیفی در زمینه تولید سوکت و پلاگ های صنعتی در رده دوم میباشد.

در زیر توضیح مختصری در رابطه با سوکت و پلاگ برای شما نیز ارائه میگردد.

سوکت چیست و انواع سوکت صنعتی

سوکت‌ها ابزاری هستند که امکان برقراری جریان برق بین منبع اصلی و وسایل الکتریکی را فراهم می‌کنند، در واقع اتصالی با ولتاژ و جریان زیادتری نسبت به پریزهای خانگی معمولی و دوشاخه‎ها به وجود می‎آورند، از این رو به آن‌ها کانکتور نیز گفته می‌شود. از کانکتور یا سوکت صنعتی می‌توان به هنگام انجام پروژه‌های گوناگون صنعتی، جهت افزایش سطح ایمنی کار استفاده کرد. در کل این محصول یک رابط متصل کننده می‎باشد که به شبکه‎ی اصلی دستگاه‎های برقی و یک مدار پر انرژی وصل می‎شوند. این دسته از محصولات صنعتی در جریان‌های گوناگون 16 آمپر، 32 آمپر، 63 آمپر ، 125 آمپر و همچنین 160 آمپر نیز تولید و عرضه می‌شوند‌ و در آینده نزدیک 200 آمپر نیز به جمع محصولات bemis اضافه خواهد شد. همچنین برای ساخت انواع مختلف کانکتور صنعتی از استانداردهای IP44 و IP55 و IP67 در سطوح حفاظتی بالا استفاده می‌شود. سوکت های صنعتی در سه نوع تولید و قابل استفاده میباشد

1- انواع پلاگ

این محصولات صنعتی که به عنوان یک کانکتور شناخته می‌شوند، در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شوند؛ از انواع مختلف سوکت‌ صنعتی می‌توان به نوع سه فاز، نری و مادگی، شبکه و جنگی اشاره کرد که برای ساخت هر کدام باید استانداردهایی را در نظر گرفت. هر کدام از این محصولات متناسب با ولتاژ‌ها و فرکانس‌های متفاوتی ساخته می‌شوند‌؛ نوع نری و مادگیِ این ابزار کاربردهای بسیار زیادی در تولید ابزار الکتریکی دارند. این محصولات دارای مقاومت بسیاری زیادی بوده و طول عمر بالایی دارند و حداقل به مدت 15 سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. رنگ‌ها و ظاهری که برای انواع مختلف این ابزار در نظر گرفته می‌شود، بیان کننده‌ی ولتاژ اصلی آن‌هاست؛ برای مثال رنگ زرد نشان دهنده ولتاژ 110 میباشد و آبی نشان‌دهنده‌ سوکت‌های ۲۲۰ ولت و رنگ قرمز ولتاژ ۳۸۰ و سوکت های مشکی ولتاژ 500 ولت و در بعضی موراد خاص از رنگ مشکی برای مقاصد نظامی نیز استفاده میشود.

سوکت برق صنعتی

سوکت های‌ صنعتی برق به دلیل امنیت بالا و بی‌خطر بودن، مورد توجه بسیاری از صنعت‌گران در کشورهای مختلف قرار دارند. برای ساخت آن‌ها از پلاستیک‌هایی با کیفیت بالا و ضد آب و حرارت استفاده می‌شود و به همین جهت می‌توان از آن‌ها در شرایطی که حرارت‌ های بالا حاکم هستند استفاده کرد. فرق سوکت برق صنعتی با سوکت معمولی نیز در همین مسئله است؛ برای ساخت نوع معمولی از پلاستیک‌های معمولی استفاده می‌شود.

سوکت صنعتی سه فاز

این دسته از سوکت صنعتی جایگزین بسیار خوبی برای سه شاخه‌ها و همچنین پریزهای سه فاز می‌باشند؛ ساختمان این محصول به شکلی طراحی شده است که توانایی پشتیبانی جریان برق را داشته ولی در مورد جریانات خنثی این چنین عمل نمی‌کنند؛ به بیان دیگر بر خلاف نوع تک فاز، فاقد قطب خنثی هستند. دلیل آن این است که، بارهای الکتریکی که در این محصول جاری هستند، به جریان خنثی نیازی ندارند و این عملکرد کاملا مشابه با موتورهای الکتریکی است. سیم سبز بکار رفته در ساخت این نوع محصول جهت کنترل جریان ارت مورد استفاده قرار می‌گیرند.


سوکت های نری و مادگی صنعتی در برابر حرارت‌های بالا مقاوم بوده و ضد غبار هستند.

سوکت ثابت بمیس دارای بدنه ای مقاوم و ضد آب است.

سوکت سیار و ثابت

این نوع از سوکت صنعتی که توسط برند bemis عرضه می شود، با استاندارد IP44 و IP67 تولید می‌شوند و دارای بدنه‌ای ضد آب و مقاوم در برابر عوامل خارجی هستند. این نوع سوکت‌ها در دستگاه‌های مورد استفاده در کارخانه‌ها و همچنین ابزار جوشکاری مورد استفاده در تعمیرگاه‌ها بکار می‌روند. با استفاده از سوکت سیار مادگی bemis می‌توان دستگاه‌های تک فاز را به راحتی جابه‌جا کرد. به معنای دیگر این نوع سوکت مانند سایر انواع سیار امکان جابه‎جایی را برای مصرف کننده فراهم می‎کند.